5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"24 godziny" (Fot. FOX)

Chloe ma się pojawić w "24: Legacy". Guy Burnet zagra w 3. sezonie "The Affair". Będą przetasowania w obsadzie "Criminal Minds". A oprócz tego - jesteśmy w Katowicach!

1. Chloe ma się pojawić w "24: Legacy". Na wizytę Jacka Bauera raczej nie mamy co liczyć, ale twórcy "24: Legacy" zdradzili, że mają plany związane z Chloe. Nie będzie to jednak nic dużego, bo serial przede wszystkim chce zapoznać widzów z nowymi bohaterami.

2. Guy Burnet w 3. sezonie "The Affair". Guy Burnet zagra studenta, którego pozna Noah Solloway.

3. Jerry O'Connell w "Scream Queens". Jerry O'Connell ze strzykawką - tak będzie nas straszyć "Scream Queens" w tym sezonie.

scream-queens-season-2-jerry-oconnell

4. Przetasowania w obsadzie "Criminal Minds". "Criminal Minds" czekają przetasowania po zwolnieniu Thomasa Gibsona. Ktoś nowy będzie musiał przejąć rolę lidera.

5. Zapraszamy na nasze panele dziś w Katowicach. W Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach trwa festiwal seriali. O 12:30 zapraszamy do audytorium na panel dyskusyjny o fenomenie skandynawskich seriali, a o 14:00 w tym samym miejscu rozmawiać będziemy o tym, dlaczego i po co wracają wszystkie seriale z naszego dzieciństwa. Jeśli bardziej od kryminałów ze Skandynawii interesują Was wielkie produkcje HBO, jak "The Wire", "Detektyw" czy "Długa noc", o godz. 13:00 będzie o nich opowiadał Michał Kolanko.

REKLAMA