5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Luther" (Fot. BBC)

0

Idris Elba mówi, jakie są szanse "Luthera" na 5. sezon. "Marcella" ma zamówienie na 2. sezon. Emocje na otwarcie 13. sezonu "Chirurgów". A oprócz tego "Supernatural" i nie tylko.

1. "Luther" ma szansę na 5. sezon. Idris Elba został zapytany na Twitterze, jak duża jest szansa na 5. sezon "Luthera" i odpowiedział, że jest ona duża. Żadnych szczegółów na razie jednak nie ma.

2. "Marcella" z 2. sezonem. Powstanie 2. sezon "Marcelli". W Wielkiej Brytanii serial wciąż będzie pokazywać ITV, wszędzie indziej - Netflix. Na razie nie wiemy, ilu odcinków możemy się tym razem spodziewać.

3. Emocje na otwarcie 13. sezonu "Chirurgów". Caterina Scorsone i Giacomo Gianniotti mówią, że 13. sezon "Chirurgów" będzie skupiał się na starej obsadzie serialu. Akcja rozpocznie się tuż po wydarzeniach z finału 12. sezonu i już na samym początku czekają nas prawdziwe eksplozje emocjonalne. Aktorzy zapowiadają dramatyczne wydarzenia, które będą kluczowe dla całego sezonu i w które uwikłana będzie większa liczba bohaterów.

4. ABC wciąż zainteresowane serialem Felicity Huffman. Felicity Huffman tworzy czarną komedię (z godzinnymi odcinkami) o świecie mody, zatytułowaną "House of Moore". Serial dostał zamówienie na pilota już w poprzednim sezonie, teraz projekt ma szansę ujrzeć światło dzienne.

5. Plakat "Supernatural" na 12. sezon.

supernatural456