10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Długa noc" (Fot. HBO)

0

Świetna oglądalność "Długiej nocy" w finale. Marvel chce stworzyć serial ze Squirrel Girl. Barb ze "Stranger Things" w obsadzie "Riverdale". CW wypuściło zdjęcia z nowych odcinków "Arrow", "Flasha" i "Supernatural". A oprócz tego "Supergirl" i nie tylko.

1. Finał "Długiej nocy" miał najlepszą oglądalność ze wszystkich odcinków. Jeśli HBO nie wie jeszcze, czy zamówić 2. sezon "Długiej nocy", argument właśnie się znalazł. Trwający ponad półtorej godziny finał - który recenzujemy tutaj - obejrzało 2,2 mln amerykańskich widzów. To najlepszy wynik w 1. sezonie. Serial zaczynał dość skromnie, od 774 tys. widzów (przy czym pierwszy odcinek był dostępny przedpremierowo w internecie). Drugi odcinek miał już 1,3 mln widzów, a potem tylko rosło. Na wszystkich platformach serial oglądało co tydzień ok. 7 mln widzów.

2. Metallo obsadzony w "Supergirl". W 2. sezonie "Supergirl" pojawi się Metallo, komiksowy złoczyńca korzystający z mocy kryptonitu. Wcieli się w niego Frederick Schmidt, którego zobaczymy jesienią przynajmniej w dwóch odcinkach.

3. Marvel chce stworzyć serial ze Squirrel Girl. Marvel i ABC mają w planach nowy serial, tym razem komediowy. Chodzi o opowiadające o młodszej grupie superbohaterów "New Warriors". Jedną z bohaterek jest Doreen Green, lepiej znana jako Squirrel Girl.

4. Kimrie Lewis-Davis w "The Mindy Project". Znana ze "Skandalu" Kimrie Lewis-Davis pojawi się gościnnie w "The Mindy Project". Szczegóły jej roli na razie są tajemnicą.

5. Zdjęcia z powrotu "Supernatural". Serial wraca z 12. sezonem 13 października, a serię zdjęć z premiery znajdziecie tutaj.

6. Zdjęcia z nowego odcinka "Flasha". "Flash" powraca 4 października, na dzień dobry czeka nas Flashpoint, a foty z premiery 3. sezonu obejrzycie tutaj.

7. I jeszcze zdjęcia z powrotu "Arrow". CW wypuściło także serię zdjęć z premiery 5. sezonu "Arrow". Serial wraca 5 października.

8. Barb ze "Stranger Things" w obsadzie "Riverdale". Znana ze "Stranger Things" Shannon Purser wcieli się w Ethel Muggs w serialowym "Riverdale". Z kolei Robin Givens zagra burmistrz miasteczka w nowym serialu CW.

9. Paget Brewster z awansem w "Criminal Minds". Z "Criminal Minds" wyleciał Thomas Gibson, a Paget Brewster, która znów wróciła do serialu, została awansowana do stałej obsady.

10. Plakaty promujące nowe seriale CW. Jesienią wystartują dwie nowości CW - "Frequency" i "No Tomorrow", których plakaty możecie zobaczyć poniżej.

Pilot

Pilot

REKLAMA