"Shameless" wraca jesienią z 7. sezonem. Zobaczcie, jak szaleją Gallagherowie w zwiastunie

"Shameless" (Fot. Showtime)

0

Jesienią czeka nas druga w tym roku impreza z Gallagherami. Serial wraca w październiku, a już teraz możecie zobaczyć, co nowego u Franka, Fiony, Lipa i innych.

Na 7. sezon "Shameless" nie musimy czekać do stycznia. Serial wymienił się w ramówce z "Homeland" i wróci już 2 października. Z oficjalnego opisu sezonu wynika, że czeka nas kilkumiesięczny przeskok czasowy, a Gallagherowie będą nie tylko szaleć, ale też wreszcie się ogarną. Przynajmniej niektórzy z nich.

Frank oczywiście przeżył, obudzi się ze śpiączki i zorientuje się, co się stało, a następnie wypowie wojnę rodzinie. Fiona tymczasem, zdeterminowana, żeby wreszcie coś zmienić, odmówi dalszego matkowania wszystkim dookoła i zajmie się własnymi sprawami i własnym życiem. Lip zakończy odwyk i będzie miał nowy pogląd na alkoholizm (przedsmak tego jest w zwiastunie). Ian ma wymarzoną pracę i jest w związku, Debbie nie radzi sobie z niczym, zaś Carl będzie musiał podjąć ważne decyzje życiowe. Tak w skrócie ma wyglądać otwarcie 7. sezonu "Shameless".

Oprócz zwiastuna pojawił się jeszcze nowiutki plakat. Wyjątkowo patriotyczny w tym roku!

shameless-season-7-poster_FULL