7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Devious Maids" (Fot. Lifetime)

"Devious Maids" skasowane po czterech sezonach. "Killjoys" i "Dark Matter" dostają kolejne sezony. Jessica Capshaw nie pojawi się w dwóch pierwszych odcinkach "Chirurgów". A oprócz tego "Gra o tron", "Masters of Sex", "Nashville".

1. "Devious Maids" skasowane po czterech sezonach. Telewizja Lifetime skasowała "Devious Maids". Serial już nie wróci, finał wyemitowano 8 sierpnia.

2. Jessica Capshaw nie pojawi się w dwóch pierwszych odcinkach "Chirurgów". Jessica Capshaw, która urodziła niedawno dziecko, nie pojawi się na początku nowego sezonu "Chirurgów". A kiedy wróci, szybko też wrócą emocje. Shonda Rhimes obiecuje, że Arizona znajdzie nową miłość.

3. "Killjoys" i "Dark Matter" dostają kolejne sezony. "Killjoys" i "Dark Matter" wrócą za rok, dla obu seriali to będzie 3. sezon.

4. Kolejne nowe twarze w "Masters of Sex". Stephen Root i Romy Rosemont pojawią się gościnnie w roli małżeństwa prowadzącego klinikę zajmującą się seksem, z kolei Danny Jacobs zagra faceta z wydawnictwa, który zostanie pacjentem zero w nowych badaniach Mastersów.

5. Ruszyły zdjęcia do 7. sezonu "Gry o tron". Na razie zdjęcia ruszyły tylko w Irlandii Północnej, w pozostałych miejscach ekipy jeszcze czekają. "Gra o tron" wróci później niż zwykle i zdjęcia też zostały opóźnione z bardzo prostego powodu: w serialu nadeszła zima, więc trzeba poczekać na właściwą pogodę.

6. Laureatka nagrody Grammy pojawi się w "Nashville". Rhiannon Giddens z grupy Carolina Chocolate Drops zagra przynajmniej w trzech odcinkach 5. sezonu "Nashville".

7. Plakat na 3. sezon "Black-ish". Rodzina Johnsonów wygląda lepiej niż kiedykolwiek! Serial wraca 21 września.

blackis5678

REKLAMA