Wyciekł podtytuł 6. sezonu "American Horror Story". Pytanie, czy jest prawdziwy

"American Horror Story" (Fot. FX)

W serwisie Rotten Tomatoes, a także w programach telewizyjnych pojawił się podtytuł 6. sezonu "American Horror Story". Czyżby wielka tajemnica wyciekła? Uwaga na możliwe spoilery.

W tym sezonie "American Horror Story" promowane jest inaczej niż zazwyczaj. Wielką tajemnicę zrobiono z samego motywu przewodniego sezonu. Celowo wypuszczono kilkanaście różnych teaserów, z których prawie wszystkie mają być zmyłką. I rzeczywiście, połączenie tylu różnych motywów, ile zobaczyliśmy w tych zwiastunach, raczej nie byłoby możliwe.

Ale jest całkiem prawdopodobne, że zgadywanie już się zakończyło. Na stronie Rotten Tomatoes, a także w programach telewizyjnych - m.in. "TV Guide" - pojawiła się nazwa "American Horror Story: The Mist". Z Rotten Tomatoes ją zdjęto, ale w drukowanych programach pozostała.

ahs-tvgudie4567

"The Mist", czyli mgła, była tematem jednego z teaserów - tego, w którym pojawił się taki oto potwór.

https://www.youtube.com/watch?v=5KNicleP0hw

Pytanie, czy ktoś znowu nie próbuje nas wyprowadzić w pole. W końcu jeśli wypuszczono fałszywe teasery, mógł zostać także wypuszczony fałszywy podtytuł. Jak jest faktycznie, przekonamy się 15 września. "American Horror Story" będzie w polskim FOX-ie dzień po amerykańskiej premierze.

REKLAMA