7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gra o tron" (Fot. HBO)

Kolejna znana twarz ma się pojawić w "Grze o tron". Internet obiegła data premiery "Wichrów zimy" George'a R.R. Martina. "Queen of the South" z zamówieniem na 2. sezon. A oprócz tego "Gilmore Girls", "Agenci T.A.R.C.Z.Y." i nie tylko.

1. Angela Lansbury ma się pojawić w "Grze o tron". Jak doniósł niemiecki "Bild", 90-letnia Angela Lansbury ("Murder, She Wrote") ma zagrać gościnnie w dwóch odcinkach "Gry o tron". Aktorka znajduje się od czterech dni na planie serialu.

2. Plotka na temat daty premiery "Wichrów zimy" George'a R.R. Martina. Na stronie francuskiego Amazonu pojawiła się informacja, że "Wichry zimy" będą dostępne od 7 marca 2017 roku. Data szybko obiegła internet, ale niestety już ją zdementował wydawca książek George'a R.R. Martina.

3. "Queen of the South" z zamówieniem na 2. sezon. Serial USA Network powróci z 2. sezonem i nową showrunnerką, Natalie Chaidez ("12 Monkeys").

4. Michael Trevino w 8. sezonie "Pamiętników wampirów". Michael Trevino, czyli serialowy Tyler, wpadnie po to, aby przemówić do rozsądku Damonowi. Na razie nie wiadomo, czy Nina Dobrev też wróci do serialu.

5. W Ale kino+ startuje dziś serial "W pułapce". Islandzki serial kryminalny "W pułapce" ("Trapped") zadebiutuje dziś o godz. 20:10 na antenie Ale kino+. A tutaj znajdziecie naszych 10 powodów, dla których warto go oglądać.

6. Lorelai i Luke na nowym zdjęciu z "Gilmore Girls". Zdjęcie zawdzięczamy serwisowi TVLine, znajduje się też na nim Lane.

gilmore-girls-2

7. Ghost Rider na zdjęciach z "Agentów T.A.R.C.Z.Y.". W dobrze znaną fanom komiksów postać wcieli się Gabriel Luna. Zdjęcia publikuje TVLine.

GABRIEL LUNA

REKLAMA