7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Tyrant" (Fot. FX)

"Tyrant" zakończy się po trzech sezonach. Stephen Amell pojawi się w premierze 2. sezonu "Legends of Tomorrow". Jessica Biel zagra w pilocie USA Network. A oprócz tego "How to Get Away with Murder", "The Affair" i nie tylko.

1. "Tyrant" zakończy się po trzech sezonach. Telewizja FX skasowała po trzech sezonach "Tyrant". Ciągle jednak jest nadzieja na 4. sezon, bo twórcy zamierzają szukać nowej stacji.

2. Jessica Biel w pilocie USA Network. Jessica Biel zagra główną rolę w pilocie "The Sinner", opartym na książce Petry Hammesfahr. Bohaterką jest młoda matka, która publicznie popełnia akt przemocy i nie ma pojęcia, czemu to zrobiła. Tak rozpoczyna się thriller, w którym nie jest ważne pytanie, co się wydarzyło, a dlaczego to się wydarzyło.

3. Showrunner opuszcza serial "Star". Charles Murray, producent i scenarzysta nowego serialu "Star", odszedł z ekipy, ponoć dlatego, że miał inną wizję niż Lee Daniels, pomysłodawca projektu. Obecnie "Star" szuka nowego showrunnera.

4. Jonathan Cake zagra w "The Affair". Jonathan Cake ("Desperate Housewives") pojawi się w "The Affair" w roli fotografa, który jest szefem Whitney i zarazem stanie się jej facetem.

5. Josh Peck z rolą w serialu "Pitch". Znany z "Grandfathered" Josh Peck zagra gościnnie w 5. odcinku nowego serialu "Pitch", opowiadającego o baseballu. Zobaczymy go w roli geeka, który jest analitykiem jednej z drużyn.

6. Zdjęcia z premiery "How to Get Away with Murder". Tutaj znajdziecie zdjęcia z premiery 3. sezonu "How to Get Away with Murder", czyli odcinka "We're Good People Now".

7. Stephen Amell na zdjęciach z "Legends of Tomorrow". Stephen Amell pojawi się jako Oliver Queen w premierze 2. sezonu "Legends of Tomorrow". Na zdjęciach widać też m.in. Damiena Darhka, który stworzy drużynę złoczyńców (a będą w niej Malcolm Merlyn, Reverse-Flash i Captain Cold). Więcej zdjęć tutaj.

legends-of-tomorrow-season-2-photos-1

legends-of-tomorrow-season-2-photos-8

REKLAMA