6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś w południe

"Mistresses" (Fot. ABC)

ABC kasuje "Mistresses". Z FX zniknie "Sex&Drugs&Rock&Roll". Vince Gilligan stworzy serial dla HBO. A oprócz tego "Supernatural", nowy projekt Hulu i nie tylko.

1. ABC kasuje "Mistresses". Po czterech sezonach z letniej ramówki ABC zniknie "Mistresses". Tutaj znajdziecie wywiad z Riną Mimoun, producentką wykonawczą serialu, która tłumaczy, czemu finał 4. sezonu był taki, a nie inny. Okazuje się, że twórcy nie wiedzieli nic o planach skasowania serialu.

2. FX kasuje "Sex&Drugs&Rock&Roll". Serial Denisa Leary'ego został skasowany po dwóch sezonach.

3. Kara Royster w 12. sezonie "Supernatural". Znana z "Pretty Little Liars" Kara Royster pojawi się w "Supernatural" w roli Alicii, łowczyni, która spotka Sama i Deana.

4. Vince Gilligan stworzy serial dla HBO. Vince Gilligan ("Breaking Bad") napisze i wyprodukuje serial "Raven", oparty na książce "Raven: The Untold Story of Jim Jones and His People" Tima Reitermana. To historia Wielebnego Jonesa i jego sekty Świątynia Ludu, która kończy się masowym morderstwem i samobójstwem w 1978 roku. Zginęło ponad 900 osób.

5. Hulu zamawia cały sezon "Future Man". Hulu zamówiło 13 odcinków komedii "Future Man", której twórcami są Seth Rogen i Evan Goldberg. Znany z "Hunger Games" Josh Hutcherson zagra główną rolę - gracza, którego rekrutuje tajemnicza organizacja, po to aby podróżował w czasie i zapobiegł wyginięciu ludzkości. W serialu zagrają także Eliza Coupe ("Happy Endings"), Derek Wilson ("Preacher"), Ed Begley Jr. ("St. Elsewhere") i Glenne Headly ("The Night Of"). Premiera w 2017 roku.

6. Mikey Day dołącza do obsady "Saturday Night Live". Mikey Day, który dotychczas był scenarzystą "Saturday Night Live", od 42. sezonu będzie także w obsadzie programu.

REKLAMA