5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"American Crime Story" (Fot. FX)

Rozdano Creative Emmy Awards, wśród nagrodzonych "Jessica Jones" i "American Crime Story". Richard Madden w nowym serialu Amazona. Kolejne sezony "Westworld" są już zaplanowane. A oprócz tego "Chirurdzy" i "The Fall".

1. Rozdano Creative Emmy Awards. Nagrody otrzymały takie tytuły, jak "Jessica Jones" (za muzykę z czołówki), "American Crime Story" (cztery nagrody, w tym za casting), "American Horror Story" (kostiumy i makijaż), "Gra o tron" (siedem nagród, w tym dla kaskaderów i za efekty specjalne), "Fargo" (zdjęcia i montaż), "The Man in the High Castle" (czołówka i zdjęcia), "Mr. Robot" (muzyka) i "Crazy Ex-Girlfriend" (montaż). Za występy gościnne zostały nagrodzone Amy Poehler i Tina Fey (pierwszy nagrodzony duet, za świąteczny odcinek "Saturday Night Live"), a także Peter Scolari ("Dziewczyny"), Hank Azaria ("Ray Donovan") i Margo Martindale ("The Americans").

2. Richard Madden w nowym serialu Amazona. Znany z "Gry o tron" Richard Madden dostał główną rolę w pilocie "Strange New Things" - serialu Amazona opartym na powieści "Księga Dziwnych Nowych Rzeczy" Michela Fabera. Zagra pastora, który opuszcza żonę i wyjeżdża ewangelizować mieszkańców skolonizowanej odległej planety.

3. Kolejne sezony "Westworld" są już zaplanowane. Produkcja "Westworld" trwała bardzo długo i przerywano ją, bo scenariusze nie były gotowe. Ale zaplanowano znacznie więcej niż pierwszych 10 odcinków. Osoby związane z produkcją powiedziały w rozmowie z "Entertainment Weekly", że serial ma rozplanowaną fabułę na 5-6 lat i twórcy już teraz wiedzą, jak ma wyglądać finał całej historii.

4. Lżejszy wątek Jacksona i April w 13. sezonie "Chirurgów". Shonda Rhimes zaplanowała na ten sezon nieco lżejszy wątek dla Jacksona i April. Zobaczymy, jak to jest rozstać się, mieć dziecko i próbować wypracować jakiś rozsądny plan.

5. Nowe zdjęcia duetu z "The Fall". Więcej tutaj.

The-Fall-Season-3-Teaser-2

REKLAMA