7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Detektyw Monk" (Fot. USA Network)

Detektyw Monk zagra w serialu twórczyni "Gilmore Girls". Jacob Artist pojawi się w "American Horror Story". Ghost Rider prezentuje się na plakacie "Agentów T.A.R.C.Z.Y.". A oprócz tego "Younger", "How to Get Away with Murder" i nie tylko.

1. Detektyw Monk w nowym serialu twórczyni "Gilmore Girls". Tony Shalhoub, odtwórca kultowej roli detektywa Monka, dołączył do obsady pilota "The Marvelous Mrs. Maisel", który Amy Sherman-Palladino tworzy dla Amazona. Osadzony w latach 50. serial opowiada historię Miriam "Midge" Maisel (Rachael Brosnahan z "House of Cards"), pierwszej kobiety zajmującej się komedią stand-upową. Shalhoub wcieli się w Abe'a Weissmana, ojca Midge, intelektualistę, który wierzy w książki, fakty, a także w to, że należy mówić tak mało, jak to tylko możliwe.

2. Jacob Artist pojawi się w "American Horror Story". Znany z "Glee" Jacob Artist ujawnił, że zagra w 6. sezonie "American Horror Story", ale nie podał żadnych szczegółów. Ta i inne tajemnice tego sezonu rozwiążą się już dziś w nocy.

3. LeToya Luckett w serialu "Rosewood". LeToya Luckett wcieli się w nową dziewczynę głównego bohatera serialu "Rosewood".

4. Brett Butler w tajemniczej roli w "How to Get Away with Murder". Brett Butler pojawi się w 3. sezonie serialu Shondalandu. Szczegółów jej roli nie podano.

5. Krysta Rodriguez gościnnie w 3. sezonie "Younger". Znana ze "Smash" Krysta Rodriguez pojawi się gościnnie w roli PR-ówki młodego milionera z Doliny Krzemowej, który będzie chciał zainwestować w Empirical.

6. Mykelti Williamson w serialu "Designated Survivor". Znany z "24 godzin" Mykelti Williamson wcieli się w admirała Chernowa, jednego z najbliższych doradców głównego bohatera "Designated Survivor".

7. Ghost Rider na plakacie 4. sezonu "Agentów T.A.R.C.Z.Y.".

agents_of_shield_season_4_poster_ghost_rider

REKLAMA