"South Park" znów zaszalał! Zobaczcie, co zrobili z amerykańskim hymnem

"South Park" (Fot. Comedy Central)

Już jutro w Comedy Central startuje 20. sezon "South Parku", a tymczasem mamy nowy zwiastun. W bardzo specyficzny sposób potraktowano w nim amerykański hymn - ale oczywiście jest drugie dno.

"South Park" właśnie rozpoczyna 20. sezon i miejmy nadzieję, że zapamiętamy go nie tylko z powodu okrągłego numeru. Tuż przed jego startem wypuszczono zwiastun, w którym bohaterowie śpiewają "Gwieździsty sztandar" w dostojnych pozach. Tyle że słowa się nie zgadzają. Ta wersja hymnu powstała, by wykpić Colina Kaepernicka, futbolistę, który od kilku miesięcy odmawia stawania podczas hymnu, w zamian klękając przed flagą. W ten sposób protestuje przeciwko temu, jak jego kraj traktuje mniejszości etniczne.

Walczący z poprawnością polityczną serial Comedy Central potraktował ten jego protest bardzo ostro, zamieniając słowa amerykańskiego hymnu na coś takiego (wersja oryginalna oczywiście):

Colin Kaepernick is great.
Cops are pigs, cops are pigs.
Wait, someone just took my stuff, I need to call the cops.
Oh, no, I just said cops are pigs.
Who’s gonna help me get my stuff?
Why did I listen to Colin Kaepernick, He’s not even any good.
Oh, I just got all my stuff back
Cops are pigs again, cops are pigs.
Colin Kaepernick’s a good backup…

20. sezon "South Parku" startuje w polskim Comedy Central w czwartek, 15 września o godz. 23:25. Twórcy zapowiedzieli, że i teraz nie będą unikać kontrowersyjnych tematów i z pewnością nie zapomną skomentować wyborów prezydenckich.

REKLAMA