3. sezon "The Fall" już za chwileczkę! BBC wypuściło datę premiery i nowy zwiastun

"The Fall" (Fot. BBC)

Chłodna policjantka Stella Gibson i seryjny morderca Paul Spector powracają w zwiastunie 3. sezonu "The Fall". A my już wiemy, kiedy będą nowe odcinki!

BBC ogłosiło, że 3. sezon "The Fall" będzie mieć premierę 29 września. Zobaczymy w nim ostatni akt gry w kotka i myszkę pomiędzy policjantką Stellą Gibson (Gillian Anderson) i psychopatycznym mordercą Paulem Spectorem (Jamie Dornan). Akcja nowego sezonu rozpocznie się tuż po wydarzeniach z finału poprzedniego. Stella walczy o to, żeby utrzymać Paula przy życiu. "Chcę, żeby żył, po to by mógł spędzić resztę życia w więzieniu" - oznajmia lodowatym głosem w zwiastunie.

W serialu pojawią się ponownie Colin Morgan, John Lynch, Valene Kane, Stuart Graham, Gerard McCarthy, Bronagh Waugh i Aisling Franciosi, a poza tym do obsady dołączą Krister Henriksson, Aidan McArdle, Ruth Bradley, Aisling Bea i Richard Coyle. Nie zobaczymy za to Archie Panjabi, która grała patolożkę w dwóch poprzednich sezonach.

Wcześniej mówiło się, że 3. sezon "The Fall" będzie ostatni, teraz nie wydaje się to już takie oczywiste. Na pewno to będzie ostatni sezon z Jamiem Dornanem, Gillian Anderson być może jeszcze powróci, by ścigać kolejnego kryminalistę.

REKLAMA