8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Fot. History

0

Telewizja History podała datę powrotu "Wikingów". Spin-off "Żony idealnej" już w lutym, ale za to nowy "Star Trek" się opóźni. A oprócz tego "Pamiętniki wampirów", "Bloodline", "Shameless".

1. Telewizja History podała datę powrotu "Wikingów". Sezon 4B "Wikingów" wystartuje 30 listopada. Serial zostanie przeniesiony z czwartku na środę.

2. Spin-off "Żony idealnej" w lutym. Na CBS All Access zadebiutuje w lutym spin-off "Żony idealnej", z Christine Baranski (Diane) i Cush Jumbo (Lucca) w rolach głównych. Robert i Michelle Kingowie formalnie będą showrunnerami, a Phil Alden Robinson, który napisał pilota razem z Kingami, zakończy swój udział na tym jednym odcinku. To prawdopodobnie oznacza, że "BrainDead" już nie wróci.

3. "Star Trek: Discovery" przesunięty na maj. CBS All Access przesunął premierę nowego "Star Treka". Twórcy napisali w oświadczeniu, że mają wielkie plany i chcą zrobić serial tak jak należy, dlatego to potrwa dłużej.

4. "Bloodline" zakończy się po trzech sezonach. Netflix ogłosił, że 3. sezon "Bloodline", składający się z 10 odcinków, będzie ostatni. Wcześniej Netflix zdecydował się zakończyć tylko dwa seriale - "Hemlock Grove" i "Lilyhammer".

5. Matthew Weiner wydaje książkę. Twórca "Mad Men" wyda jesienią 2017 roku swoją pierwszą powieść, zatytułowaną "Heather, the Totality". Autor mówi, że będzie to mroczna bajka osadzona we współczesnym Manhattanie.

6. Zdjęcia z premiery 7. sezonu "Shameless". Odcinek nosi tytuł "Hiraeth", zdjęcia znajdziecie tutaj.

7. Jen Richards w 5. sezonie "Nashville". Transgenderowa aktorka Jen Richards pojawi się w roli terapeutki, która pomoże Juliette.

8. Kilka nowych zdjęć z powrotu "Pamiętników wampirów". Galerię znajdziecie w TVLine.

tvd-801-01

tvd-801-10