Konkurs z serialem "Hap i Leonard"

"Hap i Leonard" (Fot. Sundance TV)

0

Dziś wieczorem w polskim AMC będziecie mogli obejrzeć nowy odcinek serialu "Hap i Leonard". A my zapraszamy Was do udziału w konkursie ze świetnymi nagrodami.

W czwartki o godz. 21:00 AMC Polska emituje serial "Hap i Leonard", opowiadający losy dwóch najlepszych kumpli, pewnej niezwykłej femme fatale (granej przez Christinę Hendricks), grupy przegranych rewolucjonistów, pary psychopatycznych zabójców i innych oryginalnych bohaterów. A wszystko to w klimacie amerykańskiego Południa z lat 80.

Oparta na powieściach Joego Lansdale'a sześcioodcinkowa historia, łącząca w sobie klasyczny thriller, sensację i absurdalny humor, przedstawia Hapa Collinsa (James Purefoy), faceta z Teksasu, który ma wielką słabość do kobiet, oraz Leonarda Pine'a (Michael K. Williams), czarnoskórego geja i weterana wojny wietnamskiej o gorącym temperamencie. Kiedy była żona Hapa pojawia się z ofertą nie do odrzucenia, prosty plan na szybkie wzbogacenie się prowadzi do krwawego chaosu. Fabuła jest kompletnie szalona - polecamy serial, a także nasz tekst 10 powodów, aby zobaczyć "Hapa i Leonarda".

Zapraszamy Was również do konkursu, w którym do wygrania są trzy zestawy, składające się torby, książki po angielsku "Savage Season" (w polskiej wersji to "Sezon na szaleńców"), na podstawie której powstał 1. sezon "Hapa i Leonarda", oraz płyty DVD z pierwszym odcinkiem serialu, również po angielsku. Zadanie konkursowe: Napiszcie, co byście zrobili, gdybyście dostali cynk o zatopionym skarbie, tak jak Hap i Leonard. Jak zwykle docenimy najoryginalniejsze i najzabawniejsze odpowiedzi. Nagrody otrzymają trzy osoby, których odpowiedzi spodobają nam się najbardziej.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres redakcja@serialowa.pl do 29 września 2016 roku, do godz. 23:59. W tytułach maili umieszczajcie "Konkurs Hap i Leonard". Regulamin konkursu jest dostępny tutaj. Pamiętajcie o podaniu imienia, nazwiska, adresu kontaktowego, a także numeru telefonu.

nagrody_H&L