Rodzina Penny w komplecie. Fragment premiery 10. sezonu "Teorii wielkiego podrywu"

"The Big Bang Theory" (Fot. CBS)

Katey Sagal i Jack McBrayer pojawią się w pierwszym odcinku 10. sezonu "The Big Bang Theory" w roli matki i brata Penny. Zobaczcie wybuchowy fragment z ich udziałem.

Główną atrakcją otwarcia 10. sezonu "The Big Bang Theory" mają być występy gościnne. Powrócą Christine Baranski, Laurie Metcalf, Judd Hirsch i Keith Carradine, a do tego jeszcze pojawią się Katey Sagal (jako mama Penny) i Jack McBrayer (jako brat Penny, który siedział w więzieniu za sprzedaż narkotyków). To wszystko goście weselni Leonarda i Penny, a oprócz nich do serialu wpadnie jeszcze Dean Norris, który zagra wojskowego z Air Force, zainteresowanego wynalazkiem Howarda i Leonarda.

Na papierze zestaw prezentuje się całkiem nieźle (podobnie jak na zdjęciach ślubnych), a jak jest na ekranie? Serwis ET Online wypuścił krótki fragment nowego odcinka, w którym dochodzi do emocjonalnej wymiany zdań. Kaley Cuoco i Katey Sagal grały już córkę i matkę w "8 Simple Rules", więc tutaj na pewno nie zabraknie chemii. A Jack McBrayer to dla mnie wciąż Kenneth z "30 Rock", nie mogę jednak nie docenić dowcipu, jaki jest zawarty w postaci brata Penny. Kryminalista, bez dwóch zdań!

Serial wraca 19 września w Stanach Zjednoczonych, a w Polsce 10. sezon będzie miał premierę 19 października na kanale Comedy Central.

REKLAMA