7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Żona idealna" (Fot. CBS)

Zarys fabuły spin-offu "Żony idealnej". Rita Wilson i Lyndsy Fonseca w serialu "Pitch". Nowe foty z 3. sezonu "The Fall". A oprócz tego "Gotham", "Supergirl", "The Catch" i nie tylko.

1. Zarys fabuły spin-offu "Żony idealnej". Sarah Steele w obsadzie. Do obsady spin-offu "Żony idealnej" dołączyła Sarah Steele, czyli Marissa, córka Eli Golda. Akcja rozpocznie się rok po wydarzeniach z finału "Żony idealnej". Diane, która pomogła młodej prawniczce walczącej z przekrętem finansowym, zostanie zmuszona do opuszczenia Lockhart & Lee. Wyląduje w małej firmie, razem z Luccą Quinn. Sarah Steele rozpocznie pracę jako sekretarka Diane, szybko jednak zostanie nową śledczą. Na razie w planach jest 10 odcinków serialu.

2. Rita Wilson i Lyndsy Fonseca w serialu "Pitch". "Pitch" to nowy serial FOX-a opowiadający o pierwszej kobiecie grającej w profesjonalnej lidze baseballowej. Rita Wilson pojawi się w roli psychiatry drużyny, w której gra głównej bohaterka. Z kolei Lyndsy Fonseca wcieli w kelnerkę, która zaprzyjaźnia się z nią.

3. Zdjęcia z powrotu "Gotham". Premiera 3. sezonu nosi tytuł "Mad City: Better to Reign in Hell...", a zdjęcia znajdziecie tutaj.

4. Dichen Lachman w 2. sezonie "Supergirl". Dichen Lachman wcieli się w "Supergirl" w Roulette, czarny charakter z komiksu.

5. Gina Torres dołącza do obsady "The Catch". Znana ostatnio ze "Suits" Gina Torres pojawi się w 2. sezonie "The Catch" w roli powracającej. Szczegóły na razie są tajemnicą.

6. Malcolm-Jamal Warner w obsadzie "Girlfriends' Guide to Divorce". Malcolm-Jamal Warner wcieli się w nową miłość Barbary, bohaterki granej przez Rettę.

7. Kolejne zdjęcia z 3. sezonu "The Fall". Galerię znajdziecie tutaj.

stellla45

REKLAMA