Lorelai, Rory i mnóstwo śniegu. Nowe zdjęcie z "Gilmore Girls: A Year in the Life"

Fot. Netflix

Pamiętajcie, jak Lorelai lubiła, kiedy zimą zaczynał padać śnieg? Nowe zdjęcie z powrotu "Gilmore Girls" zabiera nas w nostalgiczną podróż do tych magicznych momentów.

Netflix podgrzewa atmosferę przed premierą nowego sezonu "Gilmore Girls", wypuszczając co jakiś czas świeże fotki. Dzisiejsza nie jest zbyt spoilerowa - pochodzi z odcinka "Winter" i wyraźnie wraca do tych momentów, kiedy Lorelai zachwycała się pierwszym śniegiem.

"Gilmore Girls: A Day in the Life", czyli cztery 90-minutowe nowe odcinki "Gilmore Girls" - każdy na inną porę roku - będą mieć premierę 25 listopada, na całym świecie jednocześnie. Akcja rozpocznie się dziewięć lat po finale serialu, ale w Stars Hollow nie zmieni się nic.

Powróci niemal cała dawna obsada: Lauren Graham (Lorelai Gilmore), Alexis Bledel (Rory Gilmore), Kelly Bishop (Emily Gilmore), Scott Patterson (Luke Danes), Melissa McCarthy (Sookie St. James) i inni. A za sterami będą znów Amy Sherman-Palladino i jej mąż Daniel Palladino, którzy napisali i wyreżyserowali nowe odcinki.

Fot. Saeed Adyani/Netflix

Fot. Saeed Adyani/Netflix

REKLAMA