7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gra o tron" (Fot. HBO)

"Gra o tron" z największą liczbą nagród Emmy w historii. Rekord pobiła także Julia Louis-Dreyfus. Twórcy chcą zakończyć "Homeland" po ośmiu sezonach. A oprócz tego "Gilmore Girls", "Fargo" i nie tylko.

1. "Gra o tron" z największą liczbą nagród Emmy w historii. Po dzisiejszej gali "Gra o tron" ma więcej nagród Emmy niż jakikolwiek inny serial w historii. Do zeszłego roku rekordzistą był "Frasier", który zgromadził 37 statuetek. "Gra o tron" już ma 38 nagród i dopiero się rozkręca. Pełna lista dzisiejszych laureatów tutaj.

2. Rekord pobiła także Julia Louis-Dreyfus. Julia Louis-Dreyfus dostała szóstą nagrodę Emmy dla najlepszej aktorki grającej główną rolę (pięć nagród za "Veepa", szósta za "The New Adventures of Old Christine"), tym samym odbierając rekord Mary Tyler Moore i Candice Bergen. A na tym nie koniec - wcześniej JLD otrzymała także Emmy za rolę drugoplanową w "Seinfeldzie".

3. Przegląd kreacji z czerwonego dywanu. Zdjęcia gwiazd z czerwonego dywanu znajdziecie tutaj. Najlepsze i najgorsze suknie tradycyjnie w E! Online.

4. Scoot McNairy dołącza do obsady "Fargo". Znany z "Halt and Catch Fire" Scoot McNairy pojawi się w roli powracającej w 3. sezonie "Fargo".

5. Twórcy chcą zakończyć "Homeland" po ośmiu sezonach. Showrunner "Homeland" Alex Gansa mówi, że osiem sezonów serialu jego zdaniem wystarczy. Ale oczywiście wszystko będzie zależało od telewizji Showtime.

6. Chłopaki Rory z "Gilmore Girls" dostaną zakończenia. Alexis Bledel obiecała, że nikt nie zostanie zapomniany. Wątki trzech chłopaków Rory zostaną zakończone, każdy w inny sposób.

7. "Star" ma nowego showrunnera. Charles Pratt ("Desperate Housewives") został nowym showrunnerem "Star", nowego serialu Lee Danielsa.

REKLAMA