7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Fuller House" wraca w grudniu. Dobry start seriali "This Is Us" i "Bull". "The Walking Dead" twierdzi, że dopiero się rozkręca. A oprócz tego "Arrow", "Veep", "Arrested Development" i nie tylko.

1. "Fuller House" wraca w grudniu. 2. sezon "Fuller House" będzie mieć premierę 9 grudnia. W planach jest odcinek świąteczny, noworoczny, a także związany ze Świętem Dziękczynienia.

fuller-house-season-2-key-art

2. Dobry start seriali "This Is Us" i "Bull". Emitowane po "The Voice" "This Is Us" miało oglądalność 10 mln/2,8, z kolei "Bull" zgromadził przed telewizorami 15,6 mln/2,2 Amerykanów. Fatalnie wypadł wtorek w FOX-ie - "Scream Queens" oglądało zaledwie 2,2 mln/1,0 widzów, kiepską oglądalność miały też sitcomy.

3. Zupełnie nowy świat w 6. sezonie "Veepa". Komedię HBO czeka restart w 6. sezonie. Tony Hale w rozmowie z TVLine powiedział, że możemy spodziewać się chaosu na początku, a potem zagłębimy się w zupełnie nowy świat.

4. Jane Lynch powróci do "Criminal Minds". Jane Lynch wcieli się ponownie w matkę Reida, którą ostatnio widzieliśmy w 2008 roku.

5. W styczniu ruszą zdjęcia do nowego sezonu "Arrested Development". Informację podał Jeffrey Tambor w programie "Today".

6. Negan i Lucille dopiero się rozkręcają. Czyli plakat promujący 7. sezon "The Walking Dead".

twd04567

7. Plakat promujący 5. sezon "Arrow". "His Fight, His City, His Legacy".

arrow-season-5-poster

REKLAMA