Lista seriali, które pojawią się na polskim Netfliksie w październiku

"The Affair" (Fot. Showtime)

0

Kolejny miesiąc z Netfliksem to nie tylko długo oczekiwany nowy sezon "Black Mirror", ale też na przykład dwa sezony "The Affair", więcej "Arrow" czy "How to Get Away with Murder".

Najbardziej oczekiwany serial, który pojawi się w październiku na Netfliksie, to "Black Mirror". Dwa stare sezony możecie oglądać cały czas, trzeci - wyprodukowany przez Netfliksa - będzie miał premierę 21 października. Tym razem dostaniemy aż sześć nowych odcinków, każdy z innej beczki. Będzie odcinek osadzony w latach 80., będzie kryminał w skandynawskim stylu, ale z twistem, będzie coś o social media, a nawet połączenie thrillera z horrorem w stylu "The Walking Dead". Wszystkie opisy znajdziecie tutaj.

black-mirror03

Oprócz tego w serwisie pojawią się kolejne sezony "Doktora Who", "Arrow", "Sposobu na morderstwo", australijski serial "Glitch" czy też "Haters Back Off!" - nowa netfliksowa komedia. Premierę będzie mieć także japoński serial Netfliksa, "Midnight Diner". A 25 października będziemy mogli cieszyć się obydwoma sezonami "The Affair".

Oto lista zapowiedzianych premier serialowych Netfliksa na październik 2016:

1 października
"Doktor Who" (sezon 9)
"Arrow" (sezon 4)

3 października
"Sposób na morderstwo" (sezon 2)

7 października
"The Ranch" (sezon 1B)

14 października
"Haters Back Off!"

15 października
"Glitch"
"Elementary" (sezon 4)

21 października
"Black Mirror" (sezon 3)
"Midnight Diner - Opowieści z Tokio"

25 października
"The Affair" (sezony 1-2)

31 października
"Chewing Gum"