5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"MacGyver" (Fot. CBS)

0

Świetna oglądalność nowego "MacGyvera". Miranda Sings na plakacie "Haters Back Off". Jean-Ralphio z "Parks and Recreation" spotkał swojego tatę ze "Stranger Things". A oprócz tego "Bates Motel" i nie tylko.

1. Świetna oglądalność nowego "MacGyvera". Serial został zesłany na piątek, a i tak poradził sobie znakomicie. Pilot "MacGyvera" miał oglądalność na poziomie 10,9 mln/1,7 - czyli wypadł w swoim slocie lepiej niż cokolwiek w ciągu ostatnich 11 lat.

2. "Ride With Norman Reedus" z 2. sezonem. Telewizja AMC zamówiła 2. sezon programu, w którym aktor znany z "The Walking Dead" jeździ na swoich motocyklach.

3. Isabelle McNally w obsadzie "Bates Motel". Isabelle McNally z "House of Cards" wcieli się w kobietę, która wygląda identycznie jak młoda Norma Bates.

4. Jean-Ralphio z "Parks and Recreation" spotkał swojego tatę ze "Stranger Things". Ben Schwartz (Jean-Ralphio z "Parków") i Joe Keery (Steve ze "Stranger Things") wreszcie zauważyli, że są do siebie podobni, i oczywiście się spotkali. Teoretycznie ich postacie mogłyby mieć coś wspólnego ze sobą, w końcu obaj panowie mieszkają w Indianie (tylko jeden w latach 80.).

5. Miranda Sings na plakacie "Haters Back Off". Nowa komedia Netfliksa będzie mieć premierę 14 października.

haters4567