Serialowe hity i kity - nasze podsumowanie tygodnia

Fot. NBC

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Sezon na seriale czas zacząć! Oto nasze największe zachwyty i rozczarowania z pierwszego tygodnia - od "This Is Us", finału "Mr. Robot" czy powrotu "Transparent", aż po "Easy", "MacGyvera" i piloty, które obejrzeliśmy głównie siłą woli.

KIT TYGODNIA: Bezsensowna parada gwiazd w "The Big Bang Theory"

"The Big Bang Theory" (Fot. CBS)

"The Big Bang Theory" (Fot. CBS)


W premierze 10. sezonu "The Big Bang Theory" wystąpili - obok stałej obsady - Christine Baranski, Laurie Metcalf, Judd Hirsch, Keith Carradine, Katey Sagal, Jack McBrayer i Dean Norris. Czyli aktorzy, którymi można by obsadzić całkiem przyzwoity film kinowy i których obecność na ekranie naprawdę powinna zrobić różnicę. I cóż, zrobiła - widzowie zastanawiają się, jakim cudem można to było schrzanić aż tak, kiedy pojawia się aż tyle znanych twarzy. Scenarzyści "The Big Bang Theory" są, jak widać, mistrzami.

Serial nie ma już kompletnie nic do powiedzenia i nawet na specjalne okazje nie potrafi wznieść się ponad swoje ograniczenia. Można przecież było trochę rozwinąć wątek brata Penny - kłaniam się Kennethowi z "30 Rock", który skradł ten odcinek! - i jej matki, wciągnąć ich w interakcje z rodziną Leonarda. W zamian scenariusz skakał od Sasa do Lasa, nikomu nie dając zabłysnąć dłużej niż przez kilkanaście sekund. Czy naprawdę Dean Norris i cały wątek Howarda musiał pojawiać się akurat teraz? Nie można było skupić się na weselu? Spróbować wycisnąć z tego choć trochę emocji?

O żartach już nawet nie wspominam, bo nieważne, kto je wypowiada, jak nie śmieszyły, tak nie śmieszą. Szkoda tych wszystkich wielkich nazwisk na coś takiego. [Marta Wawrzyn]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
REKLAMA