5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

Nowy spin-off "Doktora Who" startuje w październiku. AMC ma nadzieję, że "The Walking Dead" przetrwa tyle co "Star Trek". Czarne charaktery z "Luke'a Cage'a" na plakatach. A oprócz tego "Gilmore Girls" i nie tylko.

1. Nowy spin-off "Doktora Who" startuje w październiku. 22 października, dokładnie 10 lat po debiucie "Torchwood", pojawi się w BBC "Class", nowy spin-off "Doktora Who". W pierwszym odcinku zagra Peter Capaldi.

2. Carolyn Hennesy dołącza do obsady "Gilmore Girls". Znana z "Cougar Town" Carolyn Hennesy pojawi się w "Gilmore Girls" w roli Toni, uwielbiającej porządek członkini organizacji Daughters of the American Revolution.

3. AMC ma nadzieję, że "The Walking Dead" przetrwa tyle co "Star Trek". Prezes AMC Network Josh Sapan powiedział podczas Goldman Sachs Communacopia Conference, że chciałby, aby marka "The Walking Dead" przetrwała jeszcze wiele lat - czy to w postaci spin-offów, czy filmów, czy czegokolwiek innego. Zwrócił uwagę, że "Star Trek" powracał już trzy razy na telewizyjne ekrany, i wyraził nadzieję, że "The Walking Dead" też będzie z nami jeszcze przez "wiele, wiele lat".

4. Michael Weatherly producentem serialu o Macie Hari. Michael Weatherly będzie producentem serialu szpiegowskiego CW, którego główną bohaterką będzie Mata Hari. Serial napisze Micah Schraft, scenarzysta "Jane the Virgin" i "Jessiki Jones".

5. Serialowe czarne charaktery na plakatach "Luke'a Cage'a". Premiera serialu w najbliższy piątek.

Luke-Cage-Alfre-Woodard-Mariah-Dillard-poster

luke-cage-poster-cottonmouth

luke-cage-shades-poster

REKLAMA