7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Odkodowany weekend z "Belfrem" w Canal+. Matt LeBlanc zostanie w "Top Gear". Alan Cumming zagra w pilocie CBS. A oprócz tego "Modern Family", "Westworld", "Chirurdzy" i nie tylko.

1. Odkodowany weekend z "Belfrem" w Canal+. W najbliższy weekend - czyli 1 i 2 października - po godz. 15:00 w Canal+ będzie odkodowany dla wszystkich abonentów platform satelitarnych i kablówek. W niedzielę o godz. 21:30 będziecie mogli obejrzeć dwa pierwsze odcinki polskiego serialu kryminalnego "Belfer" z Maciejem Stuhrem w roli głównej.

2. Transgenderowy dzieciak w "Modern Family". 8-letni transgenderowy aktor Jackson Millarker pojawi się w środę w "Modern Family" w roli kolegi Lily.

3. Matt LeBlanc zostanie w "Top Gear". Matt LeBlanc pozostanie w "Top Gear" jako główny prowadzący. Razem z nim program prowadzić będą Chris Harris i Rory Reid.

4. Alan Cumming zagra w pilocie CBS. Alan Cumming wyprodukuje i zagra główną rolę w serialu "Dr. Death" opartym na nowej książce Jamesa Pattersona. Serial opowiadać będzie historię byłego agenta FBI, który teraz jest pisarzem i profesorem. Stare nawyki wracają, kiedy nowojorska policja prosi go o pomoc w złapaniu seryjnego mordercy.

5. Liev Schreiber i Naomi Watts się rozstali. Para była ze sobą przez 11 lat.

6. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Chirurgów". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 3. odcinka 13. sezonu.

7. Nowy plakat promujący "Westworld". "Gdzie zaczyna się życie".

fin01_westworld_1sht

REKLAMA