8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Zmarł Gary Glasberg, showrunner "NCIS". "You're the Worst" z 4. sezonem. "High Maintenance" z 2. sezonem. Alec Baldwin będzie grał Donalda Trumpa w "Saturday Night Live". A oprócz tego "This Is Us", "Imaginary Mary" i nie tylko.

1. "You're the Worst" z 4. sezonem. Telewizja FXX zamówiła 4. sezon serialu komediowego "You're the Worst".

2. Zmarł Gary Glasberg, showrunner "NCIS". Gary Glasberg, showrunner "NCIS" i twórca "NCIS: Nowy Orlean", zmarł w wieku 50 lat.

3. ABC obcina zamówienie dla "Imaginary Mary". Nowa komedia z Jenną Elfman będzie mieć 9 odcinków zamiast 13.

4. HBO zamówiło 2. sezon "High Maintenance". Komedia HBO o trawce dostała zamówienie na 2. sezon, a ja polecam 3. odcinek, który zostanie pokazany w ten weekend. Jest najlepszy z całego sezonu, a głównym bohaterem nie jest tym razem człowiek, tylko pies.

5. "This Is Us" wciąż ma świetną oglądalność. Nowy serial NBC zaliczył spadek w drugim tygodniu emisji, ale wciąż wypada świetnie. Drugi odcinek obejrzało 8,9 mln/2,6 widzów.

6. Molly Parker w netfliksowych "Zagubionych w kosmosie". Molly Parker wcieli się w Maureen, matkę rodziny Robinsonów, w remake'u "Lost in Space", który tworzy Netflix.

7. Alec Baldwin będzie grał Donalda Trumpa w "Saturday Night Live". Alec Baldwin powróci do "Saturday Night Live", by wcielić się w nowym sezonie w Donalda Trumpa, kandydata Republikanów na prezydenta.

8. Plakat promujący 3. sezon "Fresh Off the Boat". Serial wraca w październiku, główni bohaterowie w premierze nowego sezonu polecą na Tajwan.

fresh-off-the-boat-season-3-poster

REKLAMA