5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Dynastia" (Fot. ABC)

0

Twórcy "Plotkary" zrobią nową wersję "Dynastii". "Archer" zakończy się po 10 sezonach. Aden Young opuszcza ekipę serialu "Damnation". A oprócz tego "Criminal Minds" i nie tylko.

1. Twórcy "Plotkary" zrobią nową wersję "Dynastii". Josh Schwartz i Stephanie Savage, a także Sallie Patrick ("Revenge") stworzą reboot "Dynastii" - opery mydlanej, którą cała Polska oglądała na początku lat 90. Serial opowie historię dwóch szalenie bogatych rodzin - Carringtonów i Colbych - tyle że z perspektywy dwóch kobiet, Fallon Carrington, córki miliardera Blake'a, i jej przyszłej macochy, Cristal, Latynoski, która poślubi bogacza.

2. "Archer" zakończy się po 10 sezonach. Adam Reed, twórca "Archera", powiedział, że planował zakończyć serial już po 8 sezonach, ale doznał "czegoś w rodzaju eksplozji mózgu", w związku z czym sezonów będzie 10. Taki jest jego plan, ale telewizja FX tego na razie komentuje.

3. Nowa osoba w stałej obsadzie "Criminal Minds". Miejsce Thomasa Gibsona zajmie Damon Gupton, który właśnie dostał stałą rolę w "Criminal Minds".

4. Aden Young opuszcza ekipę serialu "Damnation". Aden Young miał zagrać fałszywego pastora w nowym serialu USA Network. Na razie nie wiadomo, kto go zastąpi.

5. Margot Robbie i Kate McKinnon w zwiastunach "Saturday Night Live". Margot Robbie poprowadzi pierwszy odcinek nowego sezonu, a na razie imprezuje z Kate McKinnon.