13 serialowych powrotów, które czekają nas w październiku

0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Wybraliście już nowości, które będzie oglądać w październiku? To czas na prawie tak samo długą listę powrotów, zawierającą m.in. "Shameless", "The Walking Dead" i "Black Mirror". Pełną listę październikowych premier znajdziecie tutaj, a tymczasem zerknijcie, które tytuły my uznaliśmy za godne uwagi z różnych powodów.

"Shameless", sezon 7 - 2 października


Dwa sezony "Shameless" w ciągu roku? Jesteśmy za! Co prawda serial nie jest już w takiej formie jak kiedyś, ale każdy nowy sezon i tak jest jak miły powrót dobrych znajomych. Z oficjalnego opisu sezonu wynika, że czeka nas kilkumiesięczny przeskok czasowy, a Gallagherowie będą nie tylko szaleć, ale też wreszcie się ogarną. Przynajmniej niektórzy z nich.

Frank oczywiście przeżył, obudzi się ze śpiączki i zorientuje się, co się stało, a następnie wypowie wojnę rodzinie. Fiona tymczasem, zdeterminowana, żeby wreszcie coś zmienić, odmówi dalszego matkowania wszystkim dookoła i zajmie się własnymi sprawami i własnym życiem. Lip zakończy odwyk i będzie miał nowy pogląd na alkoholizm (przedsmak tego jest w zwiastunie). Ian ma wymarzoną pracę i jest w związku, Debbie nie radzi sobie z niczym, zaś Carl będzie musiał podjąć ważne decyzje życiowe. Tak w skrócie ma wyglądać otwarcie 7. sezonu "Shameless".

Odcinek można już oglądać, bo Showtime wypuścił go przedpremierowo do internetu. Naszej recenzji możecie spodziewać się w poniedziałek.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13