6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Luke Cage" (Fot. Netflix)

"Luke Cage" pokonał wczoraj serwery Netfliksa. "Aquarius" skasowany przez NBC. "MacGyver" wciąż ma bardzo dobrą oglądalność. W Canal+ startuje dziś "Belfer". A oprócz tego "Supernatural" i nowy serial HBO z Jennifer Lopez.

1. Nie tylko Wam "Luke Cage" rozwalił Netfliksa. 13 odcinków "Luke'a Cage", które próbował oglądać naraz cały świat, okazało się wczoraj zbyt dużym wyzwaniem dla serwerów Netfliksa. Serwis padał użytkownikom z całego świata i dopiero późnym wieczorem pojawiła się informacja, że naprawiają. Wraz z wdzięczną prośbą, żeby przesadnie nie przeklinać.

2. "Aquarius" skasowany przez NBC. Po dwóch sezonach NBC postanowiło zakończyć "Aquariusa" z Davidem Duchovnym.

3. Scenarzysta "Rodziny Soprano" za sterami serialu o kokainie z JLo. HBO tworzy serial, w którym Jennifer Lopez zagra królową kokainy z lat 80. Za scenariusz będzie odpowiadać Terence Winter, który pisał "Rodzinę Soprano", "Zakazane imperium" i ostatnio "Vinyl".

4. "MacGyver" trzyma się mocno. W drugim tygodniu emisji "MacGyver" miał oglądalność 9,1 mln/1,4. To oznacza, że choć spadło mu o kilkanaście procent, wciąż wypada bardzo dobrze. Dna sięgnęły za to wyniki serialowego "Egzorcysty" w FOX-ie - 2,1 mln/0,7.

5. Nowy polski serial "Belfer" już dziś w Canal+. W niedzielę 2 października o godz. 21:30 pokazane zostaną dwa pierwsze odcinki "Belfra", polskiego serialu kryminalnego z Maciejem Stuhrem w roli głównej. Canal+ ma odkodowany weekend, więc możecie oglądać je bez abonamentu. Naszych 10 powodów, aby zobaczyć "Belfra", znajdziecie tutaj.

6. Foty z odcinka "Supernatural" z Rickiem Springfieldem. W muzyka wstąpi w "Supernatural" Lucyfer, a zdjęcia z 2. odcinka 12. sezonu, w którym się pojawi, znajdziecie tutaj.

super01

super02

REKLAMA