7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Belfer" (Fot. Canal+)

"Shooter" z premierą w listopadzie. Rekordowa premiera "Belfra" w Canal+. "Westworld" z najlepszym wynikiem w HBO od czasów "Detektywa". A oprócz tego "Once Upon a Time", "New Girl" i nie tylko.

1. "Shooter" z premierą w listopadzie. Serial USA Network z Ryanem Phillipe'em, którego premierę przekładano dwukrotnie, ostatecznie zadebiutuje 15 listopada.

2. Rekordowa premiera "Belfra" w Canal+. "Belfer" pobił rekord w polskim Canal+. Pierwszy odcinek obejrzało 336 tys. widzów, a drugi aż 378 tys. widzów.

3. "Westworld" z najlepszym wynikiem od czasów "Detektywa". 3,3 mln Amerykanów obejrzało premierę "Westworld" w niedzielny wieczór w HBO i na platformach VoD. To najlepszy wynik nowego serialu HBO od czasu premiery "Detektywa" w styczniu 2014 roku.

4. Ruszają zdjęcia do serialu "The Punisher". Pierwsze foty z planu, na których znajduje się brodaty Jon Bernthal, znajdziecie tutaj.

5. Wiadomo już, kto zagra dziadka Supermana w serialu "Krypton". Brytyjski aktor Cameron Cuffe dostał główną rolę w serialu "Krypton", który tworzy telewizja Syfy. Wcieli się w Seg-Ela, dziadka przyszłego Człowieka ze Stali.

6. Foty z kolejnego odcinka "Once Upon a Time". 3. odcinek 6. sezonu "Once Upon a Time" nosi tytuł "The Other Shoe" i skupi się na Kopciuszku. Zdjęcia znajdziecie tutaj.

7. Jess z "New Girl" na 99. posterunku. W przyszłym tygodniu czeka nas crossover "New Girl" i "Brooklyn 9-9". Pierwsze zdjęcie pojawiło się W TVLine.

new-girl056

REKLAMA