5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Ash kontra martwe zło" (Fot. Starz)

Bruce Campbell chce, aby powstało 5 sezonów "Ash vs Evil Dead". Diane Guerrero z "Jane the Virgin" zagra w pilocie o imigracji. Obsada "Imperium" zachęca do głosowania na Hillary Clinton. A oprócz tego "Piraci" i nie tylko.

1. Bruce Campbell chce, aby powstało 5 sezonów "Ash vs Evil Dead". Grający Asha Williamsa aktor powiedział, że marzy mu się 5 sezonów "Ash vs Evil Dead". Fani mieliby 25 godzin szalonej rozrywki, a dla niego to byłoby jak zrobienie 12 filmów.

2. Julianne Hough pojawi się w "Speechless". Julianne Hough z "Dancing With the Stars" zagra gościnnie w "Speechless" entuzjastyczną nauczycielkę, która prowadzi szkolny chór.

3. Diane Guerrero z "Jane the Virgin" zagra w pilocie o imigracji. Diane Guerrero - czyli Lina z "Jane the Virgin" i zarazem Maritza z "Orange Is the New Black" - wcieli się w prawniczkę broniącą nieudokumentowanych imigrantów w nowym serialu CBS. Pilot "In the Country We Love" oparty jest na wspomnieniach Guerrero, która opisała jak jej rodzice zostali deportowani do Kolumbii, a ona została w USA sama jako nastolatka. Producentami serialu będą Jennie Snyder Urman ("Jane the Virgin"), a także Paul Sciarrota i Ben Silverman.

4. Obsada "Imperium" zachęca do głosowania na Hillary Clinton. Spot wyreżyserował Lee Daniels, twórca serialu, a pojawiła się w nim niemal cała główna obsada.

5. Plakat promujący finałowy sezon "Piratów". Serial wraca 29 stycznia.

Black-Sails-Final-Season-Poster

REKLAMA