Muppety w zupełnie nowej odsłonie. Parodia "50 twarzy Greya", jakiej jeszcze nie widzieliście

Fot. Darth Blender/YouTube

Serialowe "Muppety" niestety pożegnały się z nami, ale za to możecie zobaczyć jeszcze bardziej dorosłą wersję kultowej produkcji dla dzieci. Oto fanowska parodia, która na zawsze zmieni Wasze wspomnienia z dzieciństwa.

Sezon na parodie "50 twarzy Greya" co prawda już się skończył, a Jamie Dornan znów jest Paulem Spectorem, niemniej jednak są rzeczy, obok których trudno przejść obojętnie. YouTube'owa ekipa Darth Blender stworzyła parodię zatytułowaną "Fifty Shades of Muppets". Świnka Piggy jest w niej skromną studentką, która spotyka władczego i czarującego biznesmena o imieniu Kermit. Wzajemne przyciąganie bardzo szybko prowadzi do intensywnej relacji, która sprawia, że Piggy odkrywa swoje najgłębsze pragnienia i poznaje uroki sadomasochizmu.

W filmiku nie ma fragmentów zeszłorocznego serialu, są za to fragmenty filmów, włącznie z tym z 1979 roku. To prawdziwa podróż przez muppetowe epoki i tylko jedno się nie zmienia - niezaprzeczalna chemia między Kermitem i Piggy, która tym razem prowadzi do czegoś, czego dzieci widzieć nie powinny.

REKLAMA