6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Jane the Virgin" (Fot. CW)

"Ash kontra martwe zło" z 3. sezonem. Justina Machado pojawi się w "Jane the Virgin". Justin Chatwin został superbohaterem w "Doktorze Who". A oprócz tego "Nashville", Lady Gaga i nie tylko.

1. "Ash kontra martwe zło" z 3. sezonem. Po kilku dniach od premiery 2. sezonu "Ash kontra martwe zło" telewizja Starz zamówiła już 3. sezon.

2. Justina Machado pojawi się w "Jane the Virgin". Znana z "Sześciu stóp pod ziemią" Justina Machado dostała rolę powracającą w 3. sezonie "Jane the Virgin". Zagra Darcy Factor, zawodową swatkę, do której pójdzie Rogelio w poszukiwaniu odpowiedniej kobiety dla siebie.

3. Bridgit Mendler zagra w "Nashville". Znana z "Undateable" Bridgit Mendler pojawi się w "Nasville" w roli wokalistki, która przebiła się w internecie i teraz będzie nagrywać swój pierwszy album.

4. Tom Hanks i Emily Blunt gospodarzami "Saturday Night Live". Emily Blunt poprowadzi "Saturday Night Live" 15 października. Z kolei 22 października w programie pojawi się duet Tom Hanks - Lady Gaga (która będzie gościem muzycznym).

5. Lady Gaga pojawi się także w "Carpool Karaoke". Lady Gaga będzie śpiewać w aucie z Jamesem Cordenem.

6. Fragment świątecznego odcinka "Doktora Who". Steven Moffat, twórca "Doktora Who", uwielbia Supermana do tego stopnia, że stworzył sobie własnego. W tegorocznym odcinku świątecznym, "The Return of Doctor Mysterio", pojawi się superbohater zwany Grantem. Zagra go znany z "Shameless" Justin Chatwin.

REKLAMA