Emocje, zdrady i więzienne kraty w zwiastunie 3. sezonu "The Affair"

"The Affair" (Fot. Showtime)

"The Affair" w 3. sezonie znów będzie bawić się formą. A poza tym zwiastun zapowiada kolejne dramaty, zdrady i przeskoki czasowe. Spoilery, proszę państwa.

Dramaty, kłamstwa i trzy lata w więzieniu - zwiastun 3. sezonu "The Affair" obfituje w spoilery, a zapewne i tak nie zdradza nam zbyt wiele. Możemy jedynie przypuszczać, że relacje pomiędzy czwórką głównych bohaterów - których grają Dominic West, Ruth Wilson, Maura Tierney i Joshua Jackson - staną się jeszcze bardziej pokręcone.

3. sezon rozpocznie się trzy lata po tym, jak Noah przyznał się do zabicia Scotty'ego Lockharta, brata Cole'a. Teraz siedzi w więzieniu, choć, jak już wiemy, to nie był sprawcą wypadku. Sprawa jest dużo bardziej skomplikowana i jeśli ktoś powinien pójść za kratki, to najprędzej chyba Helen, która siedziała za kierownicą tej feralnej nocy. Helen dobrze wie, jaka jest prawda i że Noaha niesłusznie skazano, ale w zwiastunie mamy dowód, że ich córka Whitney jest przekonana o winie ojca.

Widzimy też w zwiastunie, co się dzieje z Noahem, po tym jak wychodzi z więzienia. Zarówno on, jak i Helen, mają teraz wszystko niepoukładane, a ją dodatkowo dręczy poczucie winy. Tymczasem Alison musi walczyć o prawo do opieki nad córką z jej prawdziwym ojcem, Cole'em, który ma teraz żonę i wydaje się lepszym kandydatem na rodzica.

Pojawia się tutaj także Irene Jacob, która zagra nową dziewczynę Noaha, Francuzkę o imieniu Juliette. Ta kobieta, która ma własne tajemnice i sama przed czymś ucieka, będzie jedną z ważnych bohaterek sezonu. Zobaczymy ją nawet, jak opowiada wydarzenia ze swojej perspektywy.

"The Affair" wraca 20 listopada z 3. sezonem, a 25 października dwa poprzednie sezony pojawią się na Netfliksie.

Oprócz zwiastuna wypuszczono także plakat, na którym wszyscy bohaterowie są rozmyci i niejednoznaczni.

affair-poster456

REKLAMA