7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

W "Chirurgach" szykuje się ciekawy powrót. "Halt and Catch Fire" z zamówieniem na 4. sezon. Znakomita oglądalność "Westworld" i komediowych premier HBO. A oprócz tego "Gra o tron", "Supergirl" i nie tylko.

1. "Halt and Catch Fire" z zamówieniem na 4. sezon. Niespodzianka: AMC zamówiło 4. sezon "Halt and Catch Fire", który zarazem będzie już finałowy. Będzie składał się z 10 odcinków.

2. Znakomita oglądalność "Westworld" i komediowych premier HBO. HBO podliczyło oglądalność 2. odcinka "Westworld", a także "Rozwodu" i "Niepewnych". Wszystkie seriale zostały wrzucone w piątek do internetu przed premierą w TV. W efekcie "Westworld" obejrzało 2,7 mln widzów (1,9 mln w niedzielę w TV, 800 tys. przez cały weekend na platformach streamingowych). Tymczasem oglądalność 1. odcinka, łącznie ze wszystkimi powtórkami i platformami internetowymi, zbliża się teraz do 6 mln. Premierę "Rozwodu" łącznie widział prawie 1 mln Amerykanów, a "Insecure" - 1,1 mln (przy czym "Rozwód" wypadł znacznie lepiej w TV, a "Insecure" w internecie).

3. Tessa Ferrer powróci do "Chirurgów". Tessa Ferrer, która w 9. i 10. sezonie grała w "Chirurgach" Leah Murphy, ówczesną dziewczynę Arizony, pojawi się w 13. sezonie. Na razie nie wiadomo, w ilu odcinkach ją zobaczymy i co jej powrót oznacza dla Arizony.

4. Lyanna Mormont pojawi się w 7. sezonie "Gry o tron". Bella Ramsey powróci jako Lyanna Mormont w 7. sezonie "Gry o tron". HBO co prawda tego nie potwierdziło, ale fani zauważyli ją na planie w Irlandii Północnej.

5. Dave Annable w komedii FOX-a. Dave Annable dostał rolę powracającą w "The Mick". Zagra faceta, któremu spodoba się główna bohaterka.

6. Raul Castillo w nowym serialu CW. Znany z "Looking" Raul Castillo zamieszka w Riverdale. Aktor wcieli się w Oscara, tymczasowego profesora Carson College, który przyjechał z Nowego Jorku.

7. Lynda Carter na zdjęciach z 2. sezonu "Supergirl". Lynda Carter wcieli się w "Supergirl" w panią prezydent, po raz pierwszy zobaczymy ją w odcinku z 24 października, czyli "Welcome to Earth". Pierwsze foty z tego odcinka znajdziecie w TVLine.

supergirl01

supergirl02

REKLAMA