7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Supergirl" (Fot. CBS)

0

"Murder in the First" skasowane. Netflix zamówił hiszpańskojęzyczną czarną komedię. "Supergirl" radzi sobie świetnie w CW. A oprócz tego "Westworld", "The Expanse" i nie tylko.

1. James Olsen założy kostium w 2. sezonie "Supergirl". Producent wykonawczy "Supergirl" Andrew Kreisberg zdradził, że serialowy James Olsen w 2. sezonie zostanie znanym z komiksu DC Guardianem. Pojawiły się także wyniki oglądalności premiery "Supergirl" w CW - 3,06 mln/1,1, czyli więcej niż nieźle.

2. "Murder in the First" skasowane. Telewizja TNT skasowała po trzech sezonach serial "Murder in the First".

3. Netflix zamówił hiszpańskojęzyczny serial komediowy. Netflix zamówił czarną komedię meksykańskiego reżysera Manolo Caro. Serial opowiadać będzie o właścicielu kwiaciarni, którego długoletnia kochanka umiera. Para miała razem dzieci, które teraz zamieszkają z drugą - tą "prawdziwą" - rodziną głównego bohatera. Powstanie 13 półgodzinnych odcinków.

4. Netflix będzie pokazywał "The Expanse" na całym świecie. Netflix nabył globalne prawa do emisji serialu science fiction "The Expanse". 1. sezon ma się pojawić na Netfliksie w przyszłym miesiącu.

5. Bradley Whitford pojawi się w "Mamuśce". Bradley Whitford z "The West Wing" pojawi się gościnnie jako dawny kumpel Adama (William Fichtner), obecnego faceta Bonnie (Allison Janney, która kiedyś też grała w "West Wingu").

6. Argentyński serial kryminalny "Cromo" dziś wieczorem w Ale kino+. Nietypowy argentyński kryminał "Cromo" startuje 12 października o godz. 21:00 w Ale kino+. Kolejne odcinki w kolejne środy. O "Cromo" piszemy w najnowszej Serialowej alternatywie.

7. Nowe pomysłowe plakaty promujące "Westworld". "Każdy bohater ma swój kod(eks)".

west01

west02