Konkurs z serialem "Królowe krzyku". Do wygrania świetne gadżety!

"Scream Queens" (Fot. FOX)

W czwartek 13 października do FOX Comedy wracają z 2. sezonem "Królowe krzyku", a my zapraszamy Was z tej okazji do udziału w konkursie. Rozdajemy zestawy pomysłowych gadżetów z serialu.

13 października o godz. 22:00 na kanale FOX Comedy wystartuje 2. sezon serialu "Królowe krzyku" ("Scream Queens"), w którym Ryan Murphy, niegdyś twórca "Glee", miksuje absurdalną komedię w młodzieżowych klimatach z odjechanym slasherem.

W 2. sezonie z uniwersyteckiego kampusu przeniesiemy się do prywatnego szpitala rodem z koszmarów, należącego do Cathy Munsch (Jamie Lee Curtis). Razem z nią pracuje trójka dobrze nam znanych studentek - Chanel i jej przyjaciółki - które starają się dalej trzymać fason, mimo że są spłukane i musiały wziąć się do roboty. Powraca Lea Michele, w rolach lekarzy pojawiają się Taylor Lautner i John Stamos, zaś Kirstie Alley gra administratorkę szpitala.

Serialowa zaprasza Was do udziału w konkursie, w którym do wygrania są oryginalne gadżety "Królowych krzyku". Rozdajemy dwa zestawy składające się z powerbanka w kształcie szminki i serialowego notesu (dwa pierwsze miejsca) oraz sam powerbank dla osoby, która zdobędzie 3. miejsce. Zadanie konkursowe: Gdybyś mógł/mogła na jeden dzień zostać którąś z postaci z serialu "Królowe krzyku", kogo byś wybrał/wybrała i dlaczego? Jak zwykle docenimy najoryginalniejsze i najzabawniejsze odpowiedzi. Nagrody otrzymają trzy osoby, których odpowiedzi spodobają nam się najbardziej.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres redakcja@serialowa.pl do 20 października 2016 roku, do godz. 23:59. W tytułach maili umieszczajcie "Konkurs Królowe krzyku". Regulamin konkursu jest dostępny tutaj. Pamiętajcie o podaniu imienia, nazwiska, adresu kontaktowego, a także numeru telefonu.

screamqu01

screamqu02

screamqu03

REKLAMA