6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Lethal Weapon" z zamówieniem na pełny sezon. Wciąż są szanse na 2. sezon "Nocnego recepcjonisty". Jimmy Smits pojawi się w "Brooklyn 9-9". A oprócz tego "UnReal", "Chirurdzy" i "Supergirl".

1. "Lethal Weapon" z zamówieniem na pełny sezon. "Lethal Weapon" dostało zamówienie na dodatkowych 5 odcinków. Czyli łącznie 1. sezon serialu FOX-a będzie liczył 18 odcinków.

2. "Nocny recepcjonista" jednak powróci? Simon Cornwall, producent "Nocnego recepcjonisty" i zarazem syn Johna Le Carré, zasugerował, że serial może jednak wrócić z 2. sezonem. Co prawda nie ma więcej materiału książkowego, ale jego zdaniem w tym akurat przypadku można by spróbować wyjść poza granice powieści. Jak powiedział, to oczywiście dość ambitne zadanie, ale nie bez szans na sukces.

3. Jimmy Smits w "Brooklyn 9-9". Jimmy Smits pojawi się w sitcomie FOX-a w roli ojca Amy, emerytowanego gliniarza, na którym Jake bardzo będzie starał się zrobić wrażenie.

4. "UnReal" ma nową showrunnerkę. Stacy Rukeyser, wcześniej producentka wykonawcza "UnReal", przejmie kierowanie produkcją serialu od 3. sezonu.

5. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Chirurgów". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 6. odcinka 13. sezonu, czyli "Roar". Bailey musi w nim podjąć decyzję dotyczącą Alexa.

6. James Olsen w kostiumie Guardiana w "Supergirl".

supergirl04567

REKLAMA