5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Delroy Lindo w spin-offie "Żony idealnej". Oglądalność "This Is Us" rośnie. Kolejne nowe twarze w ekipie "Gry o tron". A oprócz tego "Once Upon a Time" i "Scream".

1. Delroy Lindo w spin-offie "Żony idealnej". Delroy Lindo wcieli się w prawnika, który stanie się przeciwnikiem Diane, w momencie kiedy ta popadnie w kłopoty finansowe. Jak mówią twórcy serialu, ten bohater będzie dominował w każdej scenie i przerażał każdego innego prawnika, za to klienci będą go uwielbiać.

2. Oglądalność "This Is Us" rośnie. To się rzadko zdarza w amerykańskiej telewizji ogólnodostępnej: w trzecim tygodniu emisji i po zmianie godziny oglądalność "This Is Us" wzrosła. 3. odcinek widziało 9,82 mln/2,8 Amerykanów (wzrost demo z 2,6).

3. Kolejne nowe twarze w ekipie "Gry o tron". Joseph Quinn ("Dickensian") i Paul Ward ("Penny Dreadful") pojawią się w 7. sezonie "Gry o tron". Ich role pozostają tajemnicą, fanowska strona Watchers on the Wall podała jedynie, że Quinn zagra postać, która nazywa się Koner.

4. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Once Upon a Time". Tutaj znajdziecie foty z 4. odcinka 6. sezonu, czyli "Strange Case".

5. Zwiastun halloweenowego odcinka "Scream". 18 października MTV pokaże halloweenowy odcinek "Scream" ze strasznym domem w roli głównej. Oto zwiastun.

REKLAMA