5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Scream" (Fot. MTV)

"Scream" z zamówieniem na 3. sezon - ale jest haczyk. "Law & Order: SVU" przesuwa odcinek o Donaldzie Trumpie. Lifetime tworzy komediodramat o eutanazji, "Mary Kills People". A oprócz tego "Glitch" i "Wet Hot American Summer: Ten Years Later".

1. "Scream" z zamówieniem na 3. sezon. MTV zamówiło 3. sezon, składający się z zaledwie 6 odcinków, które zostaną pokazane w 2017 roku. Stacja nie podała, czemu odcinków jest tak mało, nie wiadomo też, czy będzie to sezon finałowy. Serial znów zmieni showrunnerów, aktualnie trwają poszukiwania nowych.

2. Mark Feuerstein pojawi się w "Wet Hot American Summer: Ten Years Later". Znany z serialu "Royal Pains" Mark Feuerstein dołączył do obsady "Wet Hot American Summer: Ten Years Later". Zagra faceta, który kiedyś bywał na obozie, a teraz odnosi sukcesy jako biznesmen.

3. "Glitch" wróci z 2. sezonem na Netfliksie. Australijski serial "Glitch" wróci w 2017 roku, a międzynarodowa publika będzie go mogła oglądać na Netfliksie.

4. "Law & Order: SVU" przesuwa odcinek o Donaldzie Trumpie. "Law & Order: SVU" ma w planach odcinek "Unstoppable", którego bohaterem jest "bombastyczny" kandydat na prezydenta (grany przez Gary'ego Cole'a z "Veepa"). Jego kampania idzie świetnie, dopóki nie pojawia się skandal seksualny. Odcinek już jest nakręcony, ale zdecydowano, że pokazany zostanie dopiero po wyborach.

5. Lifetime tworzy komediodramat o eutanazji. Lifetime zamówił "Mary Kills People", 6-odcinkowy komediodramat, w którym główną rolę zagra znana z "Hannibala" Caroline Dhavernas. Serial, którego twórczynią jest Tara Armstrong ("Private Eyes"), opowiadać będzie o lekarce, pomagającej śmiertelnie chorym ludziom pożegnać się z życiem. Do tej pory Mary udawało się trzymać swój "biznes" w tajemnicy, ale kiedy się rozwija, staje się to coraz bardziej skomplikowane. Premiery "Mary Kills People" możemy się spodziewać w 2017, razem z 3. sezonem "UnReal".

REKLAMA