Arya Stark w zupełnie nowym wydaniu. Wyciekło zdjęcie z planu 7. sezonu "Gry o tron"

"Gra o tron" (Fot. HBO)

0

Skoro już kręcą 7. sezon "Gry o tron", to znaczy, że będą wycieki z planu. Na Twitterze pojawiło się zdjęcie Maisie Williams w nowym kostiumie, który może sugerować dalsze losy Aryi.

Zdjęcia do 7. sezonu "Gry o tron" się rozpoczęły i choć na razie nie ma takiego szaleństwa jak rok temu - kiedy fani polowali na Kita Haringtona i sprawdzali długość jego włosów - to pierwsze wycieki i wszelkiego rodzaju nieoficjalne informacje zaczynają się pojawiać. Wiemy już na przykład, że Lyanna Mormont jeszcze w serialu powróci, bo na planie dostrzeżono grającą ją Bellę Ramsey w kostiumie.

Pojawiło się także zdjęcie Maisie Williams w nowym kostiumie Aryi Stark. Ostatnio widzieliśmy ją, jak deklarowała, że wróci do domu, a teraz najwyraźniej udało jej się już dokonać charakterystycznej dla "Gry o tron" teleportacji. Nie wiadomo, czy Arya dotarła aż do Winterfell, niemniej jednak ma teraz na sobie skórzany strój, który przypomina to, co noszą mężczyźni z rodu Starków.

Co więcej, tego samego dnia na planie zauważono Isaaca Hempsteada Wrighta - serialowego Brana. Wydaje się mało prawdopodobne, żeby ta dwójka kręciła razem scenę, ale teoretycznie wszystko jest możliwe.