Co się zmieniło u bohaterów "The Affair"? Nowa zapowiedź 3. sezonu

"The Affair" (Fot. Showtime)

Przeskok czasowy, nowe związki i jeszcze więcej emocji - Showtime wypuścił kolejną zapowiedź 3. sezonu "The Affair", w której wypowiadają się odtwórcy głównych ról w serialu. Spoilery!

W 3. sezonie "The Affair", podobnie jak w poprzednich, czekają nas zabawy czasem, opowiadanie historii z różnych perspektyw (dojdzie jeszcze jedna) oraz kolejne ludzkie dramaty rozgrywające się w sielskim Montauk i poza nim.

Noaha spotkamy ponownie po trzech latach, po tym jak wyszedł już z więzienia. Jak mówi Dominic West, to serial nie tyle o romansie i moralności, co przede wszystkim o pokucie, odkupieniu. Noah przyznał się do zabicia Scotty'ego, odsiedział wyrok i teraz pracuje jako profesor. Ale ciągle ścigają go więzienne koszmary. To właśnie na uczelni Noah pozna francuską profesorkę graną przez Irene Jacob.

Alison wyjechała na pół roku i teraz wraca do Montauk z zamiarem odzyskania córki i swojego dawnego życia. Natrafia jednak na mur w postaci Cole'a i jego drugiej żony. Ruth Wilson mówi, że każde z czwórki z bohaterów znalazło już swoją drogę, ale wciąż są ze sobą mniej lub bardziej powiązani. Wciąż nic nie jest czarno-białe, bo w "The Affair" każdy ma swoją prawdę.

"The Affair" wraca 20 listopada z 3. sezonem, a 25 października dwa poprzednie sezony pojawią się na Netfliksie.

REKLAMA