Serialowe hity i kity - nasze podsumowanie tygodnia

"This Is Us" (Fot. NBC)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Po raz drugi w naszym podsumowaniu doceniamy "Westworld", a po raz trzeci "This Is Us". Zakochaliśmy się w "Niepewnych" HBO i Issie Rae, zaś dokładnie odmiennymi uczuciami obdarzyliśmy "Rozwód" z Sarah Jessicą Parker.

HIT TYGODNIA: "Westworld" wkręca widzów coraz bardziej


"Westworld" (Fot. HBO)

"Westworld" (Fot. HBO)


To było do przewidzenia – po fantastycznym 1. odcinku, zachwycającym rozmachem i pomysłowością, przyszedł czas na kolejny, który sprawił, że widzowie zaczęli rozkładać serial na czynniki pierwsze. "Chestnut" w perfekcyjny sposób pogłębił niektóre z wątków pojawiających się już w premierze, a przy okazji wprowadził kolejne, sugerując, że wszystko, co widzieliśmy do tej pory, to tylko fasada. Prawdziwe atrakcje dopiero czekają na odkrycie.

Oczywiście widzowie czekać nie zamierzają, dlatego sieć od razu zaczęła snuć domysły na temat tego, co Jonathan Nolan i Lisa Joy ukrywają w swoim serialu. Przedstawialiśmy już Wam kilka fanowskich teorii, a spokojnie można zakładać, że po każdym odcinku będą pojawiać się kolejne. Machina promocyjna w gruncie rzeczy dopiero zaczyna się rozkręcać, podobnie zresztą jak cały "Westworld", który przy odkrywaniu tajemnic swojego świata, nie zapomina o poszczególnych postaciach.

Każdy z pojawiających się na ekranie bohaterów, niezależenie do tego, czy to człowiek, czy maszyna, ma do opowiedzenia jakąś fascynującą historię. Za każdym kryje się coś więcej i wszystkich można rozpatrywać z różnych perspektyw, co sprawia, że o serialu HBO w kolejnych tygodniach będzie tylko głośniej. Chyba nikt nie ma nic przeciwko? [Mateusz Piesowicz]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
REKLAMA