5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

AMC zamawia 8. sezon "The Walking Dead". Netflix offline może być bliżej niż myślimy. Tessa Ferrer na nowych zdjęciach z "Chirurgów". A oprócz tego "MacGyver" i nie tylko.

1. AMC zamawia 8. sezon "The Walking Dead". Na tydzień przed premierą 7. sezonu został zamówiony 8. sezon "The Walking Dead", składający się z 16 odcinków. Premiera jesienią przyszłego roku.

2. Netflix offline może być bliżej niż myślimy. Najnowsze plotki z Doliny Krzemowej głoszą, że przed końcem roku powinniśmy być w stanie oglądać Netfliksa również wtedy, kiedy nie jesteśmy w zasięgu internetu. Netflix niczego nie potwierdza, ale spekuluje się, że tryb offline będzie dostępny przed końcem roku i że będzie dotyczył tylko produkcji oryginalnych Netfliksa.

3. Oglądalność "MacGyvera" nadal niezła. Amerykanie wciąż nie porzucili "MacGyvera". Najnowszy odcinek obejrzało 7,51 mln/1,1 widzów.

4. Donald Trump skomentował występy Aleca Baldwina w "Saturday Night Live". Alec Baldwin udający Trumpa to prawdopodobnie jeden z powodów, dla których wzrosła oglądalność "Saturday Night Live" tej jesieni. Ale oczywiście sam Trump nie jest zadowolony z tego, jak go przedstawiają. Jego zdaniem program jest nudny i nieśmieszny, Alec Baldwin wypada fatalnie, a całość jest dowodem na to, że media próbują manipulować wynikiem wyborów.

5. Tessa Ferrer wraca do "Chirurgów". Tessa Ferrer, czyli serialowa dr Leah Murphy, ostatnio widziana w finale 10. sezonu, powróci tej jesieni do "Chirurgów". Pierwsze zdjęcia opublikował The Hollywood Reporter.

KELLY MCCREARY, TESSA FERRER

MARTIN HENDERSON, KELLY MCCREARY, TESSA FERRER

REKLAMA