8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"MacGyver" (Fot. CBS)

"MacGyver" i dwie inne nowości CBS z zamówieniem na pełny sezon. "BrainDead" i "American Gothic" skasowane. Polska aktoka pojawi się w "Chirurgach". A oprócz tego "Bosch", "Supergirl" i nie tylko.

1. CBS skasował dwa seriale z letniej ramówki. "BrainDead" i "American Gothic" zostały skasowane przez CBS. Oba seriale miały bardzo niską oglądalność.

2. "MacGyver" i dwie inne nowości CBS z zamówieniem na pełny sezon. "Bull", "Kevin Can Wait" i "MacGyver" dostały zamówienie na 22 odcinki każdy.

3. "Bosch" z zamówieniem na 4. sezon. Amazon zamówił 4. sezon "Boscha" jeszcze przed premierą 3. sezonu (której możemy się spodziewać w 2017 roku).

4. Polska aktorka w obsadzie "Chirurgów". Marika Domińczyk, prywatnie żona Scotta Foleya, pojawi się gościnnie w "Chirurgach" jako Eliza Minnick. Nic więcej na temat tej postaci nie zdradzono.

5. Nowa data premiery finałowego sezonu "Switched at Birth". "Switched at Birth" wróci ze składającym się z 10 odcinków finałowym sezonem 31 stycznia.

6. Netflix znowu rośnie. Akcje Netfliksa spadły, po tym jak się okazało, że w pierwszym kwartale tego roku przybyło znacznie mniej użytkowników niż planowano. Ten kryzys jednak już się skończył. W ostatnim kwartale Netflix zaliczył wzrost o 3,2 mln subskrybentów na świecie i 370 tys. w USA. Obecnie serwis ma 86,7 mln użytkowników, którzy płacą za dostęp do jego treści. To więcej niż oczekiwano na Wall Street, więc akcje Netfliksa znów poszybowały w górę.

7. Adam Hagenbuch w obsadzie "Fuller House". Znany ze "Switched at Birth" Adam Hagenbuch pojawi się w "Fuller House" w roli brata Kimmy, którego nigdy wcześniej nie widzieliśmy. Prawdopodobnie będzie on także nowym facetem Stephanie.

8. "Supergirl" sięga do komiksowej klasyki. Przed emisją wczorajszego odcinka wypuszczono plakat w stylu okładki komiksu DC "Crisis of Infinite Earths" z lat 80.

REKLAMA