Netflix wypuścił cztery plakaty "Gilmore Girls" - na każdą porę roku inny!

Zmieniające się pory roku przez lata miały ogromne znaczenie dla fabuły "Gilmore Girls" i życia mieszkańców Stars Hollow. Zobaczcie, jak Lorelai i Rory prezentują się na czterech plakatach zapowiadających nowe odcinki.

25 listopada na Netfliksie pojawi się miniseria "Gilmore Girls: A Year in the Life", składająca się z czterech 90-minutowych odcinków, z których każdy będzie obejmował inną porę roku. Ich tytuły nie mogłyby być bardziej wymowne: "Winter", "Spring", "Summer" i na koniec "Fall". Spotkamy w nich dobrze znajome bohaterki (i wszystkich tych ekscentryków, którzy je otaczają) prawie dekadę po wydarzeniach z finału serialu.

Wiemy, że w nowej serii usłyszymy te magiczne cztery słowa, którymi Amy Sherman-Palladino zawsze chciała zakończyć swój serial. Wiemy, że Lorelai i Luke wciąż są razem, Emily straciła Richarda, a Rory prawdopodobnie jeszcze się nie ustatkowała. Jak zdradziła twórczyni serialu, zobaczymy trzy kobiety, które znalazły się na życiowym zakręcie i zastanawiają się co dalej.

Zakręty bliżej poznamy pod koniec listopada, a tymczasem łapcie plakaty na nowy sezon. Każdy odcinek otrzymał swoją własną zapowiedź w formie plakatu.

gg01

gg02

gg03

gg04

REKLAMA