7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"American Crime Story" (Fot. FX)

"American Crime Story" z 3. sezonem, znamy już jego temat. Rośnie oglądalność "Westworld". Nathan Fillion przyznaje, że finał "Castle" nie był idealny. A oprócz tego "Cold Feet", "Crazy Ex-Girlfriend" i nie tylko.

1. "American Crime Story" ma już zamówienie na 3. sezon. Telewizja FX zamówiła 3. sezon "American Crime Story", który opowiadać będzie o zabójstwie legendarnego projektanta Gianniego Vercace. Versace zginął w lipcu 1997 roku z ręki seryjnego mordercy Andrew Cunanana, który tydzień później sam się zabił. 3. sezon będzie nosić tytuł "Versace/Cunanan: American Crime Story" i składać się z 10 odcinków. Scenariusz powstanie w oparciu o książkę "Vulgar Favors" Maureen Orth.

2. Rośnie oglądalność "Westworld". W trzecim tygodniu emisji oglądalność "Westworld" wzrosła. Odcinek podczas pierwszej emisji obejrzało w HBO 2,1 mln widzów, co oznacza wzrost o 7% w porównaniu z pilotem.

3. "Cold Feet" z zamówieniem na 7. sezon. Telewizja ITV poszła za ciosem i zamówiła składający się z 8 odcinków 7. sezon "Cold Feet". Serial powrócił tej jesieni po 13-letniej przerwie.

4. "Difficult People" z 3. sezonem. Hulu zamówiło 3. sezon "Difficult People", który składać się będzie z 10 odcinków.

5. Nathan Fillion przyznaje, że finał "Castle" nie był idealny. "To nie było to piękne zakończenie, na które fani mieli nadzieję, ale tak działa przemysł rozrywkowy. To biznes, ja to rozumiem. Nie podchodzę do tego osobiście, kiedy mój serial jest kasowany. Wszystkie moje seriale zostały skasowane! Spójrzcie na moje CV, to długa lista skasowanych seriali" - powiedział Nathan Fillion w rozmowie z "New York Post" o finale "Castle".

6. Nowy sezon "Teorii wielkiego podrywu" w Comedy Central. 10. sezon "Teorii wielkiego podrywu" startuje w dziś o godz. 21:30 w Comedy Central - akurat na 10. urodziny tej stacji.

7. "Crazy Ex-Girlfriend" ma nową czołówkę. I możecie ją zobaczyć poniżej - uwaga, jest radośnie i depresyjnie jednocześnie!

REKLAMA