5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Reese Witherspoon i Robin Wright tworzą serial o pierwszych damach. Laurie Holden zagra w "The Americans". Jodie Foster wyreżyseruje odcinek "Black Mirror" z Rosemarie DeWitt. A oprócz tego "12 małp" i nie tylko.

1. Laurie Holden zagra w "The Americans". Laurie Holden pojawi się w 5. sezonie "The Americans" w roli pani, która wpadnie w oko Stanowi Beemanowi.

2. Christopher Lloyd w serialu "12 małp". Znany z filmów z serii "Powrót do przyszłości" Christopher Lloyd pojawi się w serialu "12 małp" w roli ojca Pallid Mana.

3. Jodie Foster wyreżyseruje odcinek "Black Mirror" z Rosemarie DeWitt. Zdjęcia do 4. sezonu "Black Mirror" ruszą jeszcze w tym roku, premiery nowych odcinków możemy spodziewać się w 2017 roku. I już wiadomo, że znów będą wielkie nazwiska: jeden z odcinków wyreżyseruje Jodie Foster, a zagra w nim Rosemarie DeWitt.

4. Alyssa Milano pojawi się w "Wet Hot American Summer". Alyssa Milano dołączyła do znakomitej obsady "Wet Hot American Summer: Ten Years Later". Szczegóły jej roli na razie są trzymane w tajemnicy.

5. Reese Witherspoon i Robin Wright tworzą serial o pierwszych damach. Reese Witherspoon i Robin Wright tworzą razem serial oparty na książce "First Women: The Grace & Power Of America's Modern First Ladies" Kate Andersen Brower. Jego bohaterkami będą amerykańskie pierwsze damy.

REKLAMA