6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Westworld" (Fot. HBO)

George R.R. Martin ma pomysł, jak połączyć "Westworld" i "Grę o tron". Freeform kasuje serial "Guilt". Noel Fisher wróci w 7. sezonie "Shameless". A oprócz tego "Narcos", "Flash" i nie tylko.

1. George R.R. Martin ma pomysł, jak połączyć "Westworld" i "Grę o tron". Pisarz zasugerował, że w serialu "Westworld" mógłby się znaleźć park rozrywki w stylu "Gry o tron". Twórcy "Westworld" oznajmili, że bardzo Martina lubią i jego pomysł naprawdę im schlebia, ale raczej nie jest realny.

2. Freeform kasuje serial "Guilt". "Guilt" został skasowany po zaledwie jednym sezonie.

3. Dwóch nowych aktorów w stałej obsadzie "Narcos". Michael Stahl-David i Matt Whelan dołączą w 3. sezonie do stałej obsady "Narcos". Obaj zagrają nowych agentów DEA, którzy pojawią się w Kolumbii.

4. Noel Fisher pojawi się w 7. sezonie "Shameless". Noel Fisher, czyli serialowy Mickey, powróci do "Shameless". Zobaczymy go w 9. odcinku 7. sezonu.

5. Były showrunner "Castle" poprowadzi produkcję spin-offa "Czarnej listy". David Amann poprowadzi produkcję "The Blacklist: Redemption". Zdjęcia mają ruszyć w listopadzie.

6. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Flasha". Tutaj znajdziecie foty z najbliższego odcinka "Flasha", w którym pojawi się m.in. Captain Cold.

fla304b_0141b

REKLAMA