Lista seriali, które pojawią się na polskim Netfliksie w listopadzie

"The Crown" (Fot. Netflix)

0

W listopadzie Netflix wypuszcza "The Crown" - brytyjski serial, który kosztował majątek - a także nowy sezon "Gilmore Girls". Oprócz tego spodziewajcie się świeżej dostawy wampirów, Kiefera Sutherlanda i innych atrakcji.

Listopad na Netfliksie upłynie pod znakiem kilku głośnych produkcji oryginalnych serwisu. 25 listopada wróci z nowymi odcinkami "Gilmore Girls", tego samego dnia zadebiutuje brazylijski serial "3%", opowiadający o świecie przyszłości, w którym tylko wybrańcy mogą żyć w cywilizowanych warunkach. Powróci także z 2. sezonem "Lovesick" - kolejny po "Black Mirror" brytyjski serial, przejęty przez Netfliksa.

Przede wszystkim jednak zadebiutuje długo oczekiwane "The Crown" - zrobiona na bogato brytyjska produkcja Netfliksa, opowiadająca o kulisach panowania królowej Elżbiety II.

Co oprócz tego? Już jutro na Netfliksie zostanie udostępniony premierowy odcinek 8. sezonu "Pamiętników wampirów". Kolejne odcinki będą dostarczane co tydzień, zaraz po amerykańskiej premierze. 6 listopada pojawi się "Designated Survivor", który będzie pokazywany dokładnie na tej samej zasadzie. Tuż po amerykańskiej premierze zadebiutuje też w Polsce "Shooter". Oprócz tego pojawić się ma brytyjski thriller "Paranoid" i 1. sezon "The Expanse".

Oto lista zapowiedzianych premier serialowych Netfliksa na końcówkę października i listopad 2016:

22 października
"Pamiętniki wampirów" - sezon 8 (co tydzień nowy odcinek)

3 listopada
"The Expanse"

4 listopada
"The Crown"

6 listopada
"Designated Survivor" (co tydzień nowy odcinek)

11 listopada
"Roman Empire: Reign of Blood"
"Tales by Light"

16 listopada
"Shooter"

17 listopada
"Lovesick" (sezon 2)
"Paranoid"

25 listopada
"Gilmore Girls: A Year in the Life"
"3%"